Josef Bárta - Jarní stromořadí

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96501. Jarní stromořadí
Dražba ukončena:28.06.2023 22:48:34
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč