Josef Bárta - Krajina u řeky

Olej na kartonu, 35x47 cm, signováno vpravo dole Jos. Bárta, rám, zaskleno.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

22511. Krajina u řeky
Dražba ukončena:26.09.2018 22:07:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč