Josef Bárta - Kvetoucí luka

Olej na kartonu, 31x43 cm. Signováno vpravo dole J. Bárta. Rám.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

36793. Kvetoucí luka
Dražba ukončena:31.10.2019 21:19:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč