Josef Bárta - Muž s cigaretou

Olej na plátně, 75x55 cm. Sgnováno vpravo dole Jos. Bárta. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Volné plátno podloženo kartonem. Pozdější autorská signatura. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

24025. Muž s cigaretou
Dražba ukončena:01.11.2018 22:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč