Josef Bárta - Postavy v bouři

Litografie, 39x43 cm. Monogramováno vlevo dole JB. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

53533. Postavy v bouři
Dražba ukončena:16.12.2020 21:24:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč