Josef Bárta - Pražské panorama

Lept, 34x64 cm, signováno vpravo dole Jos. Bárta, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zaprášena. Pravděpodobně pozdější signatura.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

10093. Pražské panorama
Dražba ukončena:27.04.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč