Josef Bárta - V březové aleji, v lázeňském parku, v Bohdanči

Olej na kartonu, 55x68 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
108229. V březové aleji, v lázeňském parku, v Bohdanči
Dražba ukončena:31.01.2024 20:21:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč