Josef Bárta - V lukách

Olej na kartonu, 51x67 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

38289. V lukách
Dražba ukončena:28.11.2019 22:41:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč