Josef Beran

55212. Muchomůrky

popis: Olej na překližce, 50x53 cm. Signováno vpravo dole Beran. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen