Josef Beran - Muchomůrky

Olej na překližce, 50x53 cm. Signováno vpravo dole Beran. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1916 – 1989
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Hrocha, Wiesnera, Miléna a Gajdoše. Působil jako profesor na UPŠ v Uherském Hradišti.

55212. Muchomůrky
Dražba ukončena:17.02.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.02.2021 20:02:46 1342