Josef Bino

305426. Horská louka

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Bino. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947
Studoval na ukrajinské AVU u prof. Mako a na pražské AVU u prof. Kavody. Studijní cesty podnikl do Jugoslávie a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Vytvořil také cca 200 grafických listů převážně s motivy Prahy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

dražba ukončena: 01.07.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč