Josef Bino - Rozkvetlý sad

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Bino. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

34208. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:27.06.2019 23:17:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč