Josef Bino - Zima v Orlických horách

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

64733. Zima v Orlických horách
Dražba ukončena:29.08.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč