Josef Bino - Zimní den

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vlevo dole Bino. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

33669. Zimní den
Dražba ukončena:26.06.2019 18:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2019 18:22:10 2663
500 Kč 12.06.2019 9:56:36 4104