Josef Brož - Strom

Akvarel, 42x57 cm, signováno vpravo dole Brož, rám, pasparta, zaskleno.

1904, Krásno nad Bečvou - 1980
Žák UMPRUM (1927-1934, prof. A. Hofbauer), poté studium ve Francii (1934-1935, prof. Kupka).
Zabývá se figurální komposicí a krajinářstvím. S oblibou maloval staré dvorce kolem Prahy. Množství samostatných a kolektivních výstav.

1885. Strom
Dražba ukončena:28.01.2015 21:50:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč