Josef Brož - Na mořském břehu

Kombinovaná technika, 42x60 cm, signováno vpravo dole Brož, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

7105. Na mořském břehu
Dražba ukončena:26.01.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč