Josef Brož - Podzimní krajina

Olej na kartonu,60x70 cm. Signováno vpravo dole Brož 1959. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

300104. Podzimní krajina
Dražba ukončena:18.08.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč