Josef Brož - U kolejí

Kombinovaná technika, 68x99 cm. Signováno vpravo dole Brož. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

304967. U kolejí
Dražba ukončena:26.05.2020 20:39:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč