Josef Brož - Večer u moře

Olej na kartonu, 50x68 cm. Nesignováno. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

36728. Večer u moře
Dražba ukončena:31.10.2019 20:20:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč