Josef Brož - Zimní strom

Olejová tempera, 68x98 cm. Signováno vpravo dole Brož. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

302915. Zimní strom
Dražba ukončena:29.12.2019 20:05:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč