Josef Bureš

306465. Chaloupka pod Troskami u Rovenska

popis: Olej na kartonu, 16x23 cm. Signováno vlevo dole J. Bureš 1955. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 24.10.2020 22:03:49 1618