Josef Bureš - Les u Vorlové

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš St. 1942. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 – 1969

302088. Les u Vorlové
Dražba ukončena:11.11.2019 20:14:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč