Josef Bureš - Pouť na Českomoravské vysočině

Olej na sololitu, 30x41 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 1955. Rám.

o autorovi: 1889 – 1969

20424. Pouť na Českomoravské vysočině
Dražba ukončena:31.05.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč