Josef Bureš - Samota za loukou

Olej na plátně, 37x43 cm. Signováno vpravo dole Bureš. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1889 – 1969

88019. Samota za loukou
Dražba ukončena:18.12.2022 20:43:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč