Josef Bureš

305858. Slunná zima

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole 1936 J. Bureš. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.08.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč