Josef Bureš - Vesnice v zimě

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 – 1969

47339. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:29.07.2020 22:04:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč