Josef Bureš - Zima na Zlatém návrší, pohled na Sněžku

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1889 – 1969

88427. Zima na Zlatém návrší, pohled na Sněžku
Dražba ukončena:08.01.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč