Josef Čapek - Matka s dětmi

Litoofset, 34x46 cm, signováno vpravo dole Čapek, rám, zaskleno.

1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Pozn.: Papír znečištěn. Rám poškozen.

4858. Matka s dětmi
Dražba ukončena:26.05.2016 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč