Josef Čapek - Bruslení

Ofset, 17x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

24210. Bruslení
Dražba ukončena:14.11.2018 18:36:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč