Josef Čapek - Děti u chalup

Ofset, 18x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Josef Čapek 1932-35. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

27496. Děti u chalup
Dražba ukončena:31.01.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč