Josef Čapek

27496. Děti u chalup

popis: Ofset, 18x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Josef Čapek 1932-35. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

dražba ukončena: 31.01.2019 21:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč