Josef Čapek

306234. Děti u chalupy

popis: Ofset, 18x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1933-5. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

dražba ukončena: 27.09.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč