Josef Čapek - Děti v zahradě

Ofset, 23x33 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1934-35. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

112223. Děti v zahradě
Dražba ukončena:25.02.2024 21:07:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč