Josef Čapek - Konvolut 4 prací

Ofsety, od 19x22cm do 19x24 cm. Vše signováno a datováno v tisku Josef Čapek. Vše rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x prasklé sklo.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

67992. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:10.11.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč