Josef Čapek

306243. Na kládě

popis: Ofset, 17x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

dražba ukončena: 27.09.2020 20:11:42

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč