František  Cína - Jelínek - Jaro ve vesnici

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x42 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

8112. Jaro ve vesnici
Dražba ukončena:22.02.2017 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč