Josef Čapek - Noční kočka

Litografie, 7x9 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 21 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

111828. Noční kočka
Dražba ukončena:11.02.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč