Josef Čapek - Pejsek s kočičkou a hračky

Zinkografie + litografie, 20x13 cm, nesignováno, paspartováno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

15619. Pejsek s kočičkou a hračky
Dražba ukončena:25.01.2018 19:08:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 600 Kč