Josef Čapek - Pouštění draka

Ofset, 26x32 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1932-5. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

97790. Pouštění draka
Dražba ukončena:18.06.2023 21:44:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč