Josef Čapek - Soubor 4 ofsetů

1. Děti pouští draka: 19x23 cm.
2. Děti před chalupou:19x26 cm.
3. Děti a sněhulák: 18,5x24 cm.
4. Děti s míčem: 18,5x24 cm.

Signováno Josef Čapek. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

300596. Soubor 4 ofsetů
Dražba ukončena:06.09.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč