Josef Čapek - Veselý rok

7x ofset, každý cca 26x32 cm. Signovány v tisku Josef Čapek. Volné listy.

Pozn.: Přebal místy poškozen, nekompletní- pouze 7 listů z deseti.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

92515. Veselý rok
Dražba ukončena:26.03.2023 20:19:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč