Josef Cerman - Zimní podvečer

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole, rám.

1880, Lomnice nad Popelkou

Pozn.: Rám silně poškozen.

1514. Zimní podvečer
Dražba ukončena:26.11.2014 19:21:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč