Josef Cerman - Chaloupka u cesty

Olej na kartonu, 19x21 cm, signováno vpravo dole Cerman, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

16939. Chaloupka u cesty
Dražba ukončena:01.03.2018 21:26:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč