Josef Cerman

307746. Košťálov

popis: Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole Cerman J. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou-+ 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

dražba ukončena: 05.03.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč