Josef Cerman - Košťálov

Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole Cerman J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

307746. Košťálov
Dražba ukončena:05.03.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč