Josef Cerman - Tetřevi

Olej na kartonu, 27x35 cm, signováno vpravo dole Cerman, rám, zaskleno.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

16930. Tetřevi
Dražba ukončena:01.03.2018 21:13:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč