Josef Cerman - Večer na rybníce

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Cerman J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

103194. Večer na rybníce
Dražba ukončena:01.10.2023 21:25:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč