Josef Cerman - Ženy na poli

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Cerman J. 25. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

301404. Ženy na poli
Dražba ukončena:12.10.2019 20:07:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč