Josef Cerman - Zimní nálada

Tempera, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Cerman J. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

25217. Zimní nálada
Dražba ukončena:29.11.2018 19:14:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč