Josef D. Černý - Podzim v Chotkových sadech

Olej na kartonu, 73x90 cm, signováno vpravo dole J.D. Černý, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

6902. Podzim v Chotkových sadech
Dražba ukončena:25.01.2017 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč