Josef D. Černý - Podzim v Chotkových sadech a Večerní alej

1. Olej na kartonu, 73x90 cm, signováno vpravo dole J.D. Černý, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. Olej na kartonu, 30x39 cm, signováno vpravo dole J.D. Černý, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.

6156. Podzim v Chotkových sadech a Večerní alej
Dražba ukončena:27.10.2016 19:57:33
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč