Josef D. Černý - Konvolut 4 pragensií

Litografie, od 24x16 cm do 13x40 cm. Všechny signovány J.D. Černý. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

88316. Konvolut 4 pragensií
Dražba ukončena:01.01.2023 20:04:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.01.2023 20:01:03 11760
500 Kč 16.12.2022 3:13:34 11249