Josef D. Černý - Párové obrazy - Z Karlova mostu

Olejové tempery, oba 43x60 cm. Signovány vpravo dole J. D. Černý. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

101093. Párové obrazy - Z Karlova mostu
Dražba ukončena:27.08.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč